WhatsApp
PAYLAŞ
KAYDIR

Hakkımızda

Amacımız, kullanıcıların mimari fikirlere ulaşımını kolaylaştırmak; onları farklı ürün ve malzeme tedarikçileriyle tanıştırmak, ihtiyacı kadar mimari hizmetten faydanlanmalarını sağlamaktır.

Hakkımızda

Mimarim.net olarak, konut alanında mekan üretim biçimlerini, müşterisinin ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak tasarlayıp uygulamasını yapmak üzere 2018 yılında İstanbul/Küçükçekmece'de Furkan Rençber tarafından kurulmuştur.

Özenle tasarlanmış ve uygulanmış mekanlar, kullanıcı deneyimini arttıran en önemli unsurlardandır. Her biri benzersiz olan tasarımları ve her mekana uygun farklı konsept uygulamaları ile Mimarim.net, müşterilerinin her daim rahat ve huzurlu hissetmesini sağlamak için çalışıyor. 

Genç ve dinamik bakış açısı ile mimarlık sektöründe gelişmeyi ve yükselmeyi başaran Mimarim.net mekan değil yaşantınızı tasarlar. Detayları ve işçilik kalitesiyle fark yaratarak rakiplerinden ayrılır.

Özgün fikirler ışığında yaşam alanınızı ferahlaştırmaya, rahat ve huzurlu bir sosyal alan oluşturmaya gayret eden Mimarim.net, hızlı gelişen ve değişen yeni tasarım trendlerini takip ederek başarı çizgisini hep yukarı taşımaktadır. 

Mimarim.net olarak her detayı özenle tasarlayıp yaşam alanlarınıza yeni bir kimlik katmayı hedefliyoruz.

Mimarim.net verdiği kaliteli hizmet, yüksek müşteri memnuniyeti, güncel trendlere hakimiyet, alanında uzman kadro ve profesyonel ekipmanları ile ufak çizgileri görkemli eserlere dönüştürüyor. Mimarim.net işlevselliğe ve mimari estetiğe uygun tasarımları ile Küçükçemece'de adından söz ettirmektedir.  

Etkileyici, yenilikçi ve fonksiyonel çözümleri ile Mimarim.net ,8 kişilik kadrosu ve sektör tecrübesi ile müşterilerine benzersiz bir hizmet fırsatı sunuyor.

01.
0
BİTEN PROJELER
0
DEVAM EDEN PROJELER
0
MUTLU MÜŞTERİ
0
ÖDÜL

EKİBİMİZ

Zeliha Kırk

Zeliha Kırk

Mimar

İlayda Gül

İlayda Gül

İç Mimar Ve Çevre Tasarımcısı

Furkan Rençber

Furkan Rençber

İç Mimar Ve Çevre Tasarımcısı

Atilla Kuzucu

Atilla Kuzucu

Peyzaj Mimari

02.

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

03.
Copyright © 2021. mimarim.net Her Hakkı Saklıdır. kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.
ÜSTE ÇIK